Focus development

O firmie

             Od 15 lat prowadzimy zakup terenów pod inwestycje developerskie i stopniowo je realizujemy.

            Budujemy osiedla domów w cichych i spokojnych okolicach. Wieloletnia współpraca z wykonawcami i projektantami, oraz stała, doświadczona kadra kierownicza pozwala nam na dzień dzisiejszy zaoferować pełen zakres usług w branży budowlanej, od dokumentacji, projektów, pozwoleń na budowę, poprzez realizację i wykończenia wnętrz w najwyższych standardach.

             Ciekawym miejscem naszych inwestycji była podwarszawska miejscowość Łomianki, w której wybudowaliśmy  osiedle Chopina oraz Fabryczna. Obecnie prowadzimy budowę ekskluzywnego Osiedla Rumiankowe w dzielnicy Wesoła (Stara Miłosna)

                                                           

             O jakości wykonywanych przez nas prac może świadczyć fakt, iż prowadzimy stałą współpracą zarówno z najlepszymi podwykonawcami jak i projektantami. Wieloletnia współpraca, wspólne zaangażowanie i doświadczenie zapewnia nam komfort pracy w miłej atmosferze, a naszym klientom gwarancję wykonanych przez nas projektów w najwyższych standardach i najlepszych technologiach. Prace nadzoruje nasza stała kadra kierownicza składająca się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów budownictwa.


              Nasze budowy prowadzimy „pod klucz” z pełną obsługą, od pozwoleń i uzgodnień, poprzez realizację, a także na życzenie klientów wykończenia wnętrz w wysokich standardach – systemy bezpieczeństwa, wykończenia w kamieniu a nawet system „Inteligentny Dom”. Pomagamy w sprawach urzędowych, takich jak przekazanie budynków do użytkowania jak i w bankach w celu uzyskania przez naszych klientów kredytów pod zakup domu.